כו ניסן ב יום רביעי 01/05

כז ניסן ב יום חמישי 02/05 כח   ניסן ב יום שישי 03/05 כט   ניסן יום שבת 04/05
לוגו נופי השרון

שיעורי התעמלות בימי רביעי- החל מחודש זה {מאי} יתקיים שיעור התעמלות בתנועה ובמוסיקה עם ענת במקום השיעורים עם ליאור. {באופן קבוע}

חוגגים ימי הולדת לדיירים – החודש  נחגוג ימי הולדת לדיירים במתכונת חדשה.
הדיירים  שיום הולדתם חל באפריל מאי  יקבלו הזמנה אישית עם כל הפרטים.
אחת לחודשיים נזמין דיירים לחגוג את יום הולדתם.
המפגש הבא יתקיים בחודש יולי לדיירים שיום הולדתם חל בחודשים יוני ויולי....

09:15 – יוגה צ'י בתנועה ובצלילים ענת סטרול
10:30 -  שיעור
עברית עם שושנה מאור
10:15-11:30 -  "מועדון המתכון הביתי" מפגש של זיכרונות, טעמים וריחות בהנחיית דניאלה
17:00- טקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה תשע"ט בנושא המלחמה שבתוך המלחמה - מאבק ההישרדות של היהודים בשואה
ליווי מוסיקלי אילנה חן  

יום הזכרון לשואה ולגבורה
09:15 – התעמלות בונה עצם עם נופר יערי
09:45 - התכנסות והדלקת נר "לכל איש יש שם" שיח בהנחיית עו"ס דניאלה אלון
10:00 - צפירה
17:00 - "בתי כנסת ברומניה והונגריה"  - גנון {צ}
18:00 - על הספר
 "בוקר חום"
 מאת פרנק פבלוב
גלי צימרמן {ע}

09:00 – יוגה עם אלנה
10:30 –  שיעור ציור עם ולדימיר
18:00- קבלת שבת עם אבי ואדית רוסו

מועד הדלקת נרות: 19:03
שבת שלום!

פרשת קדושים
11:00- "קידוש לשבת" עם
גב' רבקה רוזנברג
17:30 - משחקי חברה בלובי
19:00 - קונצרט עם
אסף כחולי
ואסיה לוקשין


יציאת שבת: 20:02
שבוע טוב!

ל  ניסן יום ראשון 05/05 א   אייר  יום שני 06/05 ב  אייר יום שלישי 07/05 ג  אייר יום רביעי 08/05 ד  אייר יום חמישי 09/05 ה  אייר יום שישי 10/05 ו אייר יום שבת 11/05

09:00 - התעמלות עם גילה
10:00 - קבוצת סריגה בהדרכת מלכה אלימלך
11:00 - חוג ברידג' עם לאה
17:00 -מפגש הכרות וחשיפה לקראת פתיחת חוג לשיפור הזיכרון לדוברי צרפתית
סמנטה בן סימון {צ}
18:00 - "אמנות בשרות הדת מהאדם הקדמון עד המיתולוגיה"
אליס לוי {ע}

09:15 – פלדנקרייז עם דפנה  ישיבה
10:00 – חוג יצירה עם מוניקה
16:30 - "אקטואליה"
דר' דן ביילסקי {א}
18:00 - "אקטואליה"
דר' דן ביילסקי {ע} 

09:15 – התעמלות עם יונית
10:00 – חוג אמנות עם זיוה
17:00- טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל בהשתתפות דיירינו ותלמידי בית ספר "שי עגנון" בנתניה

20:00  צפירה
יום הזכרון לחללי מערכות ישראל
09:15 – יוגה צ'י בתנועה ובצלילים ענת סטרול
11:00 צפירה
20:00- צפייה בטקס הדלקת משואות מהר הרצל בירושלים על גבי מסך גדול בלובי. בנושא:
"רק בגלל הרוח"  מצדיעים לרוח הישראלית

יום העצמאות
10:00 - הקרנת סרט  ישראלי
12:30- ארוחת צהריים חגיגית {ברביקיו – רישום מוקדם בקבלה}
19:30 – מסיבת עצמאות עם להקת המחול "הדודאים"
20 רקדנים בריקודי פולקלור ישראלי כוריאוגרף ומנהל אומנותי דדו קראוס
 {יוגש כיבוד}

09:00 – יוגה עם אלנה
10:30 – שיעור ציור עם ולדימיר
18:00 - קבלת שבת עם
ולרי קרפנוב

מועד הדלקת נרות: 19:08
שבת שלום!

פרשת אמור
10:00 - "מועדון הסרט הטוב"
17:30 - משחקי חברה בלובי
19:00 -  קונצרט
פסגת הוירטואוזיות עם
הפסנתרנית
דוראל גולן

יציאת שבת: 20:08
שבוע טוב!
  

ז אייר יום ראשון 12/05 ח אייר יום שני 13/05 ט אייר יום שלישי 14/05 י אייר  יום רביעי 15/05 יא אייר יום חמישי 16/05 יב אייר יום שישי 17/05 יג  אייר יום שבת 18/05

09:00 - התעמלות עם גילה
10:00 - קבוצת סריגה בהדרכת מלכה אלימלך
11:00 - חוג ברידג' עם לאה
11:00 - מכירת נעליים אורטופדיות עם אבי
16:30 - יצירות מאת דביסי, רוול, באך
דר' טל זילבר {א}
18:00 - יצירות מאת דביסי, רוול, באך
דר' טל זילבר {ע}

09:15 – פלדנקרייז עם דפנה – ישיבה
10:00 - חוג יצירה עם מוניקה
16:30 - "אגדות מיתוסים וסיפורי עם"
הרווי בורדוביץ {א}
18:00 - "איטליה"
הרווי בורדוביץ {ע}

09:15 – התעמלות עם יונית
10:00 – חוג אמנות עם זיוה
16:30 - מפגש הכרות לקראת פתיחת קבוצת שיח לדוברי צרפתית עם אידה {צ}
18:00 - "סיפורה של טכנולוגיה"
"זה צעד קטן לאדם, זינוק ענקי לאנושות"
דודי ארגמן {ע}
19:30 - משחקי חברה בלובי

09:15 – יוגה צ'י בתנועה ובצלילים ענת סטרול
10:30 - שיעור עברית עם שושנה מאור
לא יתקיים חוג
"מועדון המתכון הביתי"
17:00 - מפגש דיירים
בלובי "קפה ומאפה"
18:00 - ריקודי עם, ריקודי שורות וריקודים סלוניים עם נועם יערי

09:15 – התעמלות בונה עצם עם נופר יערי
10:00 – משחקי אתגר וחשיבה בהנחיית בטי
17:00 - "הקונצרט המסופר והמוסבר"  בהגשת הפסנתרן אליהו סמדג'ה {א}
18:00 - "הקונצרט המסופר והמוסבר"  בהגשת הפסנתרן אליהו סמדג'ה {ע}

09:00 – יוגה עם אלנה
10:30 – שיעור ציור עם ולדימיר
18:00 - קבלת שבת עם
אורי גורודצקי

מועד הדלקת נרות: 19:12
שבת שלום!

פרשת בהר
11:00 - "שיח ספרות" עם ריקי אלמוג {ע}
17:30 - משחקי חברה בלובי
19:00 - קונצרט עם
ריטה טורבילו וסטלה זלטקובסקי

יציאת שבת: 20:15
שבוע טוב!
  

יד  אייר  יום ראשון 19/05 טו  אייר  יום שני 20/05 טז אייר  יום שלישי 21/05 יז  אייר  יום רביעי 22/05 יח  אייר  יום חמישי 23/05 יט  אייר  יום שישי 24/05 כ  אייר  יום שבת 25/05

09:00 - התעמלות עם גילה
10:00 - קבוצת סריגה בהדרכת מלכה אלימלך
10:00 - בזאר מכירות תכשיטים, תיקים ואביזרי אופנה עם זהבה
11:00 - חוג ברידג' עם לאה
16:30 - "בלט"
"שני היונים"
הבלט הרומנטי
גיא באום {א}
17:45 - "בלט"
"דון קישוט"
גיא באום {ע}

09:15 – פלדנקרייז עם דפנה – ישיבה
10:00 – חוג יצירה עם מוניקה
16:30 - "אברהם לינקולן"
המשך
אייל אופנבך {א}
18:00 - " ילד יהודי {לא} טוב- סיפורה של המאפייה היהודית בארה"ב"
אייל אופנבך {ע}

09:15 – התעמלות עם יונית
10:00 – חוג אמנות עם זיוה
16:30 - "שיח דיירים"
כרמל בלום {א}
18:00 - "נפלאות התבונה המקראית"
"מרד  בר כוכבא"
רבקה חגג {ע}

19:30 - בינגו בהנחיית ירדנה

09:15 – יוגה צ'י בתנועה ובצלילים ענת סטרול
10:30 - שיעור עברית עם שושנה מאור
10:15-11:30 - "מועדון המתכון הביתי" מפגש של זיכרונות, טעמים וריחות בהנחיית דניאלה
17:30 - "מסביב למדורה"
חגיגת ל"ג בעומר עם גדי רווה
{יוגש כיבוד}

09:15 – התעמלות בונה עצם עם נופר יערי
10:00 – משחקי אתגר וחשיבה בהנחיית בטי
16:30 - "הולנד"
הסיפורים הקטנים
דר' אבי זלבה {א}
18:00 - "הנגב בעין העדשה"
חזונו של דוד בן גוריון וההגשמה
חנן אפשטיין {ע}

09:00 – יוגה עם אלנה
10:30 – שיעור ציור עם ולדימיר
18:00- קבלת שבת עם
דגנית דדו

מועד הדלקת נרות: 19:17
שבת שלום!

פרשת בחוקותי
10:00 - "מועדון הסרט הטוב"
17:30 - משחקי חברה בלובי
19:00 - "שירים שעשו עלייה"
קונצרט עם
אינסה גינסבורג
ואירה בל

יציאת שבת: 20:18
שבוע טוב!

כא  אייר  יום ראשון 26/05

כב אייר יום שני 27/05 כג  אייר יום שלישי 28/05 כד  אייר  יום רביעי 29/05 כה  אייר  יום חמישי 30/05 כו  אייר  יום שישי 31/05

 

09:00 - התעמלות עם גילה
10:00 - קבוצת סריגה בהדרכת מלכה אלימלך
10:00 - בזאר מכירות - צביה
11:00 - חוג ברידג' עם לאה
16:30 - "אומנות של נובו"
רונה קרוגר {א}
18:00 - "הכל נישאר במשפחה"
משפחת בן יהודה חלק 1
שלומית נאמן {ע}

09:15 – פלדנקרייז עם דפנה – ישיבה
10:00 – חוג יצירה עם מוניקה
16:30 - "סטטיסטיקה ומציאות בישראל"
איציק רייכר {א}
18:00 - "סטטיסטיקה ומציאות בישראל"

איציק רייכר {ע}

09:15 – התעמלות עם יונית
10:00 – חוג אמנות עם זיוה
16:30 - "שיח דיירים"
כרמל בלום {א}
17:30 - "סרט" שם הסרט יפורסם על לוח המודעות
19:30 - משחקי חברה בלובי

09:15 – יוגה צ'י בתנועה ובצלילים ענת סטרול
10:30 - שיעור עברית עם שושנה מאור
10:15-11:30 - "מועדון המתכון הביתי" מפגש של זיכרונות, טעמים וריחות בהנחיית דניאלה
17:00 - מפגש דיירים
בלובי "קפה ומאפה"
18:00 - ריקודי עם, ריקודי שורות וריקודים סלוניים עם נועם יערי

09:15 – התעמלות בונה עצם עם נופר יערי
10:00 – משחקי אתגר וחשיבה בהנחיית בטי
16:30 - "מסעות חובקי עולם"
 "לשחות עם כלבי ים באיי גלפגוס"
דר' רמי דברת {א}
18:00 - "מסעות חובקי עולם"
 "לשחות עם כלבי ים באיי גלפגוס"
דר' רמי דברת {ע}

09:00 – יוגה עם אלנה
10:30 – שיעור ציור עם ולדימיר
18:00 - קבלת שבת עם
רצ'י גוטמן

מועד הדלקת נרות: 19:21
שבת שלום!

71
 

פעם בשנה זה קורה!!!! צוות הבית יוצא לטיול.   דגל ישראללוגו נופי השרון
ביום רביעי 15/05/2019 הצוות יצא לטיול גיבוש
ויחזור עם כוחות מחודשים.
תורנים ישארו בתפקיד במתכונת מצומצמת.